Kuchyň a stravování

Kavárna Louskáček vznikla díky touze po vlastním stravování v Louskáčkových jesličkách. Přilehlá kuchyně poskytuje možnost přípravy vyváženého stravování pro děti do tří let podle nároků klientely DS Louskáčkovy jesličky.

 

Celodenní jídlo i pitný režim v DS Louskáčkovy jesličky zajišťují rodiče:

Rodič připraví dítěti do jeslí celodenní stravu (snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři), odpovídá-li to době strávené v jeslích, a pitný režim.

Pracovníci Louskáčkových jesliček nabízejí rodičům možnost objednání stravování z Kavárny Louskáček prostřednictvím Přihlášky ke stravování. Stravování bude rodičům fakturováno přímo od provozovatele Kavárny Louskáček.

 

V jesličkách je k dispozici:

  • pitná voda 
  • čaj (heřmánkový, fenyklový, ovocný aj.)
  • ovoce a zelenina k svačince, křupínky (kukuřičné, jáhlové, rýžové aj.), piškoty atd.

 

Možnost objednání obědů, svačinek od Kavárna Louskáček.

Od 1. 10. 2017 je možné objednat celodenní stravu v Kavárně Louskáček, která vaří speciálně pro DS Louskáčkovy jesličky a hlídání v DK. Obědy jsou potřeba objednávat nebo odhlašovat do max 8:00 téhož dne. V případě neomluvení oběda, bude tento účtován jako objednaný. Ke stravování se přihlásíte vyplněním Závazné přihlášky ke stravování, kterou dostanete spolu se smlouvou o péči o dítě.

Odhlašování obědů:

Obědy jsou automaticky přihlašovány a odhlašovány s docházkou dítěte. Pokud jste domluveni na docházce v konkrétní dny, počítáme se stravou pro Vaše dítě. V případě nemoci je potřeba docházku odhlásit (s tím automaticky odhlásíme i stavu na daný den).

K přihlašování a odhlašování docházky slouží telefonní kontakt:

  • 722 210 530 služební telefon DS Louskáčkovy jesličky,
  • 720 645 603 služební telefon DS Školka Louskáček,
  • 607 339 479 služební telefon DK Louskáček 
  • případně na 732 126 438 Petra Jarathová – zástupkyně ředitelky.

Poplatek za stravu:

Poplatek za poskytovanou stravu není zahrnut v ceně jeslovného. Stravné není při nepřítomnosti dítěte možno odhlásit a není možno požadovat v době nepřítomnosti dítěte výdej jídla do jídlonosičů či náhradní variantu stravování.