Kavárna Louskáček vznikla díky touze po vlastním stravování v Louskáčkových jesličkách. Přilehlá kuchyně poskytuje možnost přípravy vyváženého stravování pro děti do tří let podle nároků klientely DS Louskáčkovy jesličky.

 

Celodenní jídlo i pitný režim v DS Louskáčkovy jesličky zajišťují rodiče:

Rodič připraví dítěti do jeslí celodenní stravu (snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři), odpovídá-li to době strávené v jeslích, a pitný režim.

Pracovníci Louskáčkových jesliček nabízejí rodičům možnost objednání stravování z Kavárny Louskáček prostřednictvím Přihlášky ke stravování. Stravování bude rodičům fakturováno přímo od provozovatele Kavárny Louskáček.

 

V jesličkách je k dispozici:

  • pitná voda 
  • čaj (heřmánkový, fenyklový, ovocný aj.)
  • ovoce a zelenina k svačince, křupínky (kukuřičné, jáhlové, rýžové aj.), piškoty atd.

 

Možnost objednání obědů, svačinek od Kavárna Louskáček.

Od 1. 10. 2017 je možné objednat celodenní stravu v Kavárně Louskáček, která vaří speciálně pro DS Louskáčkovy jesličky. Obědy jsou potřeba objednávat nebo odhlašovat do max 8:00 téhož dne. V případě neomluvení oběda, bude tento účtován jako objednaný.

Odhlašování obědů na tel. čísle:

722 210 530 (služební telefon DS Louskáčkovy jesličky),

případně na 732 126 438 (Petra Jarathová – ředitelka DSLJ)

Poplatek za stravu:

Poplatek za poskytovanou stravu není zahrnut v ceně jeslovného. Stravné není při nepřítomnosti dítěte možno odhlásit a není možno požadovat v době nepřítomnosti dítěte výdej jídla do jídlonosičů či náhradní variantu stravování.

Cena: polévka 10 Kč, oběd 55 Kč, svačina 15 Kč.

Možnost objednání stravování pro Vaši dětskou skupinu. KLIK