Rezervace hlídání

Hlídání – pro děti, od 0 do 4 let, které chodí do zařízení nepravidelně či pravidelně 1 den až 3 dny v týdnu. Uskutečňuje se v provozní době zařízení, pokud to umožňuje kapacita. Rodiče nejsou přítomni při pobytu dětí. Hlídání platí pro děti, jejichž rodiče již potřebují hlídat a děti jsou již nazvykané na hlídání. Pro hlídání je standartně vymezeno 5-7 míst. Přihlášení dětí k hlídání je nutné použít rezervační systém.

Kdyby měl někdo problém se na hlídání přihlásit, neváhejte nás kontaktovat, je možné, že se uvolní místo z jesliček, které bude možné doplnit hlídáním. 

Prosím rodiče, kteří udělají rezervaci a ráno zjistí, že nedorazí, aby se omluvili alespoň smskou. Dále apelujeme na rodiče, aby do systému rezervací zadávali jméno dítěte!! Pokud nám tam dáte jméno maminky, která má mnohdy i jiné příjmení než dítě, stěží se v tom orientujeme. Děkuji za pochopení.

  • Rezervační systém – rezervační systém slouží pro již nazvykané děti. Pokud se chcete přihlásit na informační schůzku, kontaktujte, prosím Petru Fedákovou na tel. čísle: 732 126 438.
  • Kontrola hodin hlídání – vždy jednou za měsíc aktualizujeme přehled prohlídaných hodin. Kód svého dítěte dostanete u pečujících osob. Rodiče odpovídají za kontrolu hodin hlídání.
  • Zvykání je pro děti, které u nás ještě nebyly, jsou u nás poprvé, nebo po páté, většinou s doprovodem rodičů. Na zvykání jsou dvě místa. Upřednostňujeme zvykání v odpoledních hodinách, kdy není provoz zařízení tolik vytížen.

Do rezervačního systému se můžete zaregistrovat, když vyplníte tyto informace:

  • Celé jméno (prosíme o jméno dítěte)
  • Email (emailový kontakt na jednoho z rodičů)
  • Telefon (telefonní kontakt na jednoho z rodičů)

Heslo do rezervačního systému: louskackovyjeslicky

Kontakt v případě problému s přihlášením: Petra Fedáková 732 126 438.