Rezervace hlídání

Hlídání – pro děti, od 0 do 4 let, které chodí do zařízení nepravidelně či pravidelně 1 den až 3 dny v týdnu. Uskutečňuje se v provozní době zařízení, pokud to umožňuje kapacita. Děti jsou již nazvykané na jesličky. Rodiče nejsou přítomni při pobytu dětí. Pro hlídání je standartně vymezeno 7 míst. Přihlášení dětí k hlídání je nutné použít rezervační systém.

Kdyby měl někdo problém se na hlídání přihlásit, neváhejte nás kontaktovat, je možné, že se uvolní místo z jesliček. 

Prosím rodiče, kteří udělají rezervaci a ráno zjistí, že nedorazí, aby se omluvili alespoň smskou. Dále apelujeme na rodiče, aby do systému rezervací zadávali jméno dítěte!! Pokud nám tam dáte jméno maminky, která má mnohdy i jiné příjmení než dítě, stěží se v tom orientujeme. Děkuji za pochopení.

  • Rezervační systém – rezervační systém slouží pro již nazvykané děti. Pokud se chcete přihlásit na informační schůzku, kontaktujte, prosím Petru Fedákovou na tel. čísle: 732 126 438.
  • Kontrola hodin hlídání – vždy jednou za měsíc aktualizujeme přehled prohlídaných hodin. Kód svého dítěte dostanete u pečujících osob.

Do rezervačního systému se můžete zaregistrovat, když vyplníte tyto informace:

  • Celé jméno (prosíme o jméno dítěte)
  • Email (emailový kontakt na jednoho z rodičů)
  • Telefon (telefonní kontakt na jednoho z rodičů)

Heslo do rezervačního systému: louskackovyjeslicky

Prosím rodiče, kteří udělají rezervaci a ráno zjistí, že nedorazí, aby se omluvili alespoň smskou. 

Rezervace pro hlídání.

Hlídání platí pro děti, jejichž rodiče již potřebují hlídat a děti jsou již nazvykané na jesličky. Rodiče nejsou přítomni při pobytu dětí. Pro hlídání jsou standartně vymezena tři místa. Kdyby měl někdo problém se na hlídání přihlásit, neváhejte zavolat, je možné, že se uvolní místo z jesliček.

 

Zvykání je pro děti, které u nás ještě nebyly, jsou u nás poprvé, nebo po páté, většinou s doprovodem rodičů. Na zvykání jsou dvě místa. Upřednostňujeme zvykání v odpoledních hodinách, kdy není provoz jeslí tolik vytížen.

Kontakt v případě problému s přihlášením: Petra Fedáková 732 126 438.

Apelujeme na rodiče, aby do systému rezervací zadávali jméno dítěte!! Pokud nám tam dáte jméno maminky, která má mnohdy i jiné příjmení než dítě, stěží se v tom orientujeme. Děkuji za pochopení.